KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14534026
nr 1453 4026
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad PH, omkring 1900, Skymning. Olja på pannå, 18x26, yttermått inklusive ram: 27x35 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
4.200 kr
måndag 7 mars 2022
kl 18:45:40
500 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
3.400 kr
4.000 kr